2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 photos

2011' Nissan Qashqai

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,500
Published 30 April 2024ID: NLqHp1

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Nissan Qashqai

Shitet Nissan Qashqai automat 2.0 nafte 4x4 vit prodhim 2011 importuar nga Italia.Makina ndodhet ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike.Disponon navigator,sensor shiu,sensor dritash,sensor parkimi,sedilje lekure, pilot automatik,impjant audio Bose,komanda ne timon,goma continental te reja plus gome rezerve,pasqyra elektrike me palosje etj.
Shitet me dogan te paguar gati per targa.
Cmimi 7500 Euro perfshir dhe siguracionin.

Support Ukraine