2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2011' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,300
Publikuar 23 Mars 2024ID: 5Byy0E

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Nissan Qashqai

Nderrohet me makine te vogel si Toyota yaris, ford, skoda fabia te viteve 2009_2010 kamjo automat. Makina eshte me kamjo manuale, motorr 1.6 Gaz benzine me 198872km, sherbimet te gjitha te bera. Dokumentat jane deri në Tetor 2024,kolaudimi deri në Tetor 2025.Makina eshte familjare qendron ne garazh.Makina disponon sensor parkimi origjinale, sensore shiu-dritash, Limitator Shpejtesie dhe te gjitha komandat te timoni Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose . Ç'mimi 8700€ eshte për ndërrim,me lekë në dorë Ç'mimi eshte 8200€.

Support Ukraine