Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Nissan Qashqai

€8,300
2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Nderrohet me makine te vogel si Toyota yaris, ford, skoda fabia te viteve 2009_2010 kamjo automat. Makina eshte me kamjo manuale, motorr 1.6 Gaz benzine me 198872km, sherbimet te gjitha te bera. Dokumentat jane deri në Tetor 2024,kolaudimi deri në Tetor 2025.Makina eshte familjare qendron ne garazh.Makina disponon sensor parkimi origjinale, sensore shiu-dritash, Limitator Shpejtesie dhe te gjitha komandat te timoni Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose . Ç'mimi 8700€ eshte për ndërrim,me lekë në dorë Ç'mimi eshte 8200€.

Support Ukraine