Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Nissan Qashqai

€8,700
2010' Nissan Qashqai photo #1
2010' Nissan Qashqai photo #2
2010' Nissan Qashqai photo #3
2010' Nissan Qashqai photo #4
2010' Nissan Qashqai photo #5
2010' Nissan Qashqai photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET NISAN QASHQAI AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE NGA TE GJITHA ANET E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE MAKINA ESHT PANORAMIK SENSORE PARKIMI MBRAPA DHE KA 2 CELSA CMaiMI 8700€

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 30 Tetor 2023
Support Ukraine