Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Nissan Qashqai

€8,700
2010' Nissan Qashqai photo #1
2010' Nissan Qashqai photo #2
2010' Nissan Qashqai photo #3
2010' Nissan Qashqai photo #4
2010' Nissan Qashqai photo #5
2010' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET NISAN QASHQAI AUTOMAT 2.0 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE NGA TE GJITHA ANET E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE MAKINA ESHT PANORAMIK SENSORE PARKIMI MBRAPA DHE KA 2 CELSA CMaiMI 8700€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 30 October 2023
Support Ukraine