Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2010' Nissan Qashqai

€7,600
  • 2010 Nissan Qashqai në Tiranë, Shqipëri
  • 2010 Nissan Qashqai në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2010 Nissan Qashqai në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2010 Nissan Qashqai në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2010 Nissan Qashqai në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2010 Nissan Qashqai në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

viti 2010-2011 super gjendje makina esht shum e paster si brenda dhe jasht , full opsion ndizet, hapet dhe mbyllet me celes ne xhep, navigator aux cd Bluetooth memori card me kamer parkimi mbrapa dhe para filmon rrugen Tapiceri e zez lekur me ngrohje shum e paster, tavan panoramik komolet, xhama te zi origjinal pasqyra elektrike me palosje, fener xenon bi xenon dokumenta te paguar e tj cmimi 7600€ i diskutueshem pasi te shihet makina mundesi nderrimi me makin + lek

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Tetor 2021