Report This Ad!
Bookmark This

2010' Nissan Qashqai

€7,600
  • 2010 Nissan Qashqai in Tirane, Albania
  • 2010 Nissan Qashqai in Tirane, Albania - 2
  • 2010 Nissan Qashqai in Tirane, Albania - 3
  • 2010 Nissan Qashqai in Tirane, Albania - 4
  • 2010 Nissan Qashqai in Tirane, Albania - 5
  • 2010 Nissan Qashqai in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

viti 2010-2011 super gjendje makina esht shum e paster si brenda dhe jasht , full opsion ndizet, hapet dhe mbyllet me celes ne xhep, navigator aux cd Bluetooth memori card me kamer parkimi mbrapa dhe para filmon rrugen Tapiceri e zez lekur me ngrohje shum e paster, tavan panoramik komolet, xhama te zi origjinal pasqyra elektrike me palosje, fener xenon bi xenon dokumenta te paguar e tj cmimi 7600€ i diskutueshem pasi te shihet makina mundesi nderrimi me makin + lek

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 October 2021