Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2010' Nissan Qashqai

€7,800
6 foto
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Nisan qashaqai fund 2010 me cmim super okazion ne super gjendje xhenerike dhe motoriike fulll extra :klima pasqyra hapje mbyllje , tavan panoramik, butona ne timon,limit cruise , navi madh , kamer parkingu mbrapa origjinale , xhama t zinj origjinal, disqe te kromuar. Makina esht 4*4 goma 70% takaqet te nderruara te reja te 4 vajra diltra i ka te bera deri dhe 5000 km makina ka vetem 209000 km origjinale kam t gjitha faturat qe i kam ber ne greqi sherbime si vaj kamio motorri etj dhe makina posedon dhe t gjitha faturat qe i jan ber me para . Per me shum info kontaktoni Whats up nuk ka taks lluksi dhe motori esht motorr nisani 2.0 nafte jo 1.5! Esht versioni Ntec full extra cmimi esht super okazion I Pa Diskutushem !!!!!! Ky cmim vetem per 2 dit ! Mos merrni per cmim tj !

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 22 Prill 2022
Support Ukraine