Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Nissan Qashqai

€7,800
6 photos
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Nisan qashaqai fund 2010 me cmim super okazion ne super gjendje xhenerike dhe motoriike fulll extra :klima pasqyra hapje mbyllje , tavan panoramik, butona ne timon,limit cruise , navi madh , kamer parkingu mbrapa origjinale , xhama t zinj origjinal, disqe te kromuar. Makina esht 4*4 goma 70% takaqet te nderruara te reja te 4 vajra diltra i ka te bera deri dhe 5000 km makina ka vetem 209000 km origjinale kam t gjitha faturat qe i kam ber ne greqi sherbime si vaj kamio motorri etj dhe makina posedon dhe t gjitha faturat qe i jan ber me para . Per me shum info kontaktoni Whats up nuk ka taks lluksi dhe motori esht motorr nisani 2.0 nafte jo 1.5! Esht versioni Ntec full extra cmimi esht super okazion I Pa Diskutushem !!!!!! Ky cmim vetem per 2 dit ! Mos merrni per cmim tj !

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 April 2022