2009' Nissan Qashqai photo #1
2009' Nissan Qashqai photo #2
2009' Nissan Qashqai photo #3
2009' Nissan Qashqai photo #4
2009' Nissan Qashqai photo #5
2009' Nissan Qashqai photo #6
6 foto

2009' Nissan Qashqai

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,200
Publikuar 23 Prill 2024ID: TVqt0N

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2009' Nissan Qashqai

Nisan qashqai viti 2009 automat benzin 4x4, motorr 2.0 e sapo targuar me te gjitha letrat e prera kolaudim per dy vjet,sensor parkimi ,xhama te zi,pasqyra me palose.Makina eshte ne gjendje shume te mire, ardhur nga Zvicra.I montohet dhe impinat gazi

Support Ukraine