2009' Nissan Qashqai photo #1
2009' Nissan Qashqai photo #2
2009' Nissan Qashqai photo #3
2009' Nissan Qashqai photo #4
2009' Nissan Qashqai photo #5
2009' Nissan Qashqai photo #6
6 photos

2009' Nissan Qashqai

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,200
Published 23 April 2024ID: TVqt0N

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2009' Nissan Qashqai

Nisan qashqai viti 2009 automat benzin 4x4, motorr 2.0 e sapo targuar me te gjitha letrat e prera kolaudim per dy vjet,sensor parkimi ,xhama te zi,pasqyra me palose.Makina eshte ne gjendje shume te mire, ardhur nga Zvicra.I montohet dhe impinat gazi

Support Ukraine