Shto te të preferuarat

2005' Nissan Micra

€2,100
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Nissan Micra në Shkodër, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Nissan Micra / Motorr 1.2 benzin / Viti 2005 / Ngjyra Gri ( erret) / 122400 km / Kamio manuale / Kondicioner / Radio Cd / 2 Xhama elektrik / Komanda ne timon / Bord Compjeter / Hapje me pult / Pasqyra elektrike / Radio CD / Euro 4 / Disqe alumini 16 + goma te reja .Sherbinet e sapo bera . Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike si dhe estetike ka ardhur nga Gjermania me dogane te prere . Cmimi mund te diskutohet . Mund te na vizitoni edhe ne Instagram ne faqen ton GN Auto . Faleminderit

  • 069Tregoni telefonin
  • Shkodër
  • 3 Shtator 2020