Bookmark This

2005' Nissan Micra

€2,100
Report This Ad!
  • 2005 Nissan Micra in Shkoder, Albania
Body: Wagon
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Nissan Micra / Motorr 1.2 benzin / Viti 2005 / Ngjyra Gri ( erret) / 122400 km / Kamio manuale / Kondicioner / Radio Cd / 2 Xhama elektrik / Komanda ne timon / Bord Compjeter / Hapje me pult / Pasqyra elektrike / Radio CD / Euro 4 / Disqe alumini 16 + goma te reja .Sherbinet e sapo bera . Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike si dhe estetike ka ardhur nga Gjermania me dogane te prere . Cmimi mund te diskutohet . Mund te na vizitoni edhe ne Instagram ne faqen ton GN Auto . Faleminderit

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 3 September 2020