Gjeni Makinat 

Mitsubishi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Mitsubishi Space Star

  €2,800

  2004' Mitsubishi Space Star

  I skaduar1 Maj 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 165000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €6,000

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar6 Prill 2017, Durrës

  2800 cc, Naftë 299000 km  Mekanike  

  Eshte ne gjendje shum te mir motorrike e xhenerike me dokumeta te rregullta per brenda dhe jasht vendit nderrohet dhe me makin foristrad me karroceri 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mitsubishi L200

  €8,300

  2009' Mitsubishi L200

  I skaduar30 Mars 2017, Berat

  250 cc  180000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes Mitsubishi l200 DI-D 4×4 2009 Timoni hidraulik. frena ABS. ESP. airbeg për shoferin dhe pasagjerin. kondicioner. sendiljet me ngrohje dhe ftohje. xhama elektrik. mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Carisma

  €1,350

  2000' Mitsubishi Carisma

  I skaduar2 Mars 2017, Elbasan

  1600 cc, Benzinë 251000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mitsubishi L200

  €5,500

  1999' Mitsubishi L200

  I skaduar14 Shkurt 2017, Shkodër

  2500 cc, Naftë 199000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €4,900

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar24 Janar 2017, Elbasan

  4000 cc, Naftë 153 km  Mekanike  Gri 

  Shes makinen mitsupish shugun sport me motor 2.5 dhe 4x4 ne gjendje pune .. Me xhama elektronik , hapje , mbyllje me pult .. Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mitsubishi Carisma

  €1,900

  2001' Mitsubishi Carisma

  I skaduar5 Janar 2017, Fier

  4000 cc, Benzinë 223000 km  Mekanike  Blu 

  shes mitsubishi carisma benzin gaz impianti dixhital lovato, ne gjendje shum te mir mekanige xhenerike goma bateri vaj filtra te sapo nderuara makina eshte teper ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi Colt

  €5,000

  2006' Mitsubishi Colt

  I skaduar21 Nëntor 2016, Durrës

  1500 cc, Naftë 174478 km Gri 

  Mitsubishi Colt viti 2006 motor 1.5 nafte,klima 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mitsubishi Pajero

  €3,700

  1999' Mitsubishi Pajero

  I skaduar14 Nëntor 2016, Elbasan

  2500 cc, Naftë 195 km E bardhë 

  Shes makinene mitsubish pajero 4x4 ne gjendje shume te mir mekanike dhe xhenerike . Pranoj cdo lloj prove ne mjet . 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mitsubishi Pajero

  €4,300

  1999' Mitsubishi Pajero

  I skaduar28 Tetor 2016, Elbasan

  Naftë 195000 km  Mekanike  

  Shes makinene mitsubish pajero 4x4 ne gjendje shume te mir mekanike dhe xhenerike . Pranoj cdo lloj prove ne mjet . 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj