Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mitsubishi Outlander

€8,500
2010' Mitsubishi Outlander photo #1
2010' Mitsubishi Outlander photo #2
2010' Mitsubishi Outlander photo #3
2010' Mitsubishi Outlander photo #4
2010' Mitsubishi Outlander photo #5
2010' Mitsubishi Outlander photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mitsubisi Outlander 2.4 Benzine/Gas
Impjanti Gazi Princ i montuar ne Gjermani.
Makina Eshte full
-Drita Xeno Larse feneresh
-E ardhur nga Gjermania
- Pilot Automatik
-Tip-Tronic
- Marsha Ne Timon F1
-NAVI Radio,Cd Bagazhier 6cd Aux
-Komanda Ne Timon
-Disqe Alumini 18
-Kambio Automatike
-Sistem Diferenciali 4x4 dhe 2x4
- Baxha
-Sensor Parkimi mbrapa
-Keyless Go (2 celsa)
-Cruise Control
-Pilot Automatik
-Drita xenon
-Stopa Led
-Sensor shiu
-Sensor drite
-Sedilje elektrike
-Pasqyra me palosje & antiverbim
-Numri i vendeve 4+1
-Tapiceri lekure
-Sedilje me ngrohje dhe ftohje

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 26 Shtator 2023
Support Ukraine