Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mitsubishi Outlander

€7,000
2010' Mitsubishi Outlander photo #1
2010' Mitsubishi Outlander photo #2
2010' Mitsubishi Outlander photo #3
2010' Mitsubishi Outlander photo #4
2010' Mitsubishi Outlander photo #5
2010' Mitsubishi Outlander photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Mitsubishi Outlander
Motorr 2.4 benzine ( i konvertueshem me gas 100% )
Kambio Automatike 7g
Diferencial 2x4 dhe 4x4
Pilot Automatik
Cruise controll
Xhama te zinj
Goma te reja
Stopa Led
Sedilje elektrike
Sedilje me ngrohje
Sensor parkimi
Klima Bizone
Viti 12/2009
E sapoardhur nga Zvicra 🇨🇭
Dogane e paguar gati per targa
cmimi 7000euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 24 Tetor 2023
Support Ukraine