Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz GLK 220

€12,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Glk viti 2010 e sapoardhur nga zvicra e sapo targuar dhe me 180 mij kilometra me garanci makina disponon kondicioner pilot automatik serdilje me korend xhama elektrik serdilje me ngrohje marsha f1 ne timon kambjo automatike me 7 g tronik dy pal goma dimri vere sdhe dy pal diaqe origjinale te makines e shum opsione te tjera cmimi 12500 euro i diskutueshem makina eshte e ardhur nga zvicra nuk ka nevoj per asgje.. LOOK AMG fabrike.mundesi nderrimi

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Shkurt 2023
Support Ukraine