Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz GLK 220

€12,500
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Glk viti 2010 e sapoardhur nga zvicra e sapo targuar dhe me 180 mij kilometra me garanci makina disponon kondicioner pilot automatik serdilje me korend xhama elektrik serdilje me ngrohje marsha f1 ne timon kambjo automatike me 7 g tronik dy pal goma dimri vere sdhe dy pal diaqe origjinale te makines e shum opsione te tjera cmimi 12500 euro i diskutueshem makina eshte e ardhur nga zvicra nuk ka nevoj per asgje.. LOOK AMG fabrike.mundesi nderrimi

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 7 February 2023
Support Ukraine