2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 foto

2009' Mercedes-Benz GLK 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,700
Publikuar 13 Maj 2024ID: GHBPbN

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2009' Mercedes-Benz GLK 220

Shitet Mercedes Benz GLK me motorr 220 nafte e vitit 12/2009. Makina eshte AMG Line me dokumenta shqiptare dhe ne gjendje shume te mire. Ka 207.000 km dhe ka opsione si: klima me dy zona, navigator,bluetooth, video etj, pasqyrat me palosje, sensore parkimi,sensor dritash, sensor shiu etj. Cmimi 10.700€ i diskutushem.

Support Ukraine