2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 photos

2009' Mercedes-Benz GLK 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,700
Published 13 May 2024ID: GHBPbN

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2009' Mercedes-Benz GLK 220

Shitet Mercedes Benz GLK me motorr 220 nafte e vitit 12/2009. Makina eshte AMG Line me dokumenta shqiptare dhe ne gjendje shume te mire. Ka 207.000 km dhe ka opsione si: klima me dy zona, navigator,bluetooth, video etj, pasqyrat me palosje, sensore parkimi,sensor dritash, sensor shiu etj. Cmimi 10.700€ i diskutushem.

Support Ukraine