Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2014' Mercedes-Benz E-Class

Të diskutueshme
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 164000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 164.000 mund ti verifikoni ku te doni
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Full Options, Kamera 360°, Panorama, Keyless, Vet Parkim, Distronic, Blint Spot, Sedilje me Ngrohje & Memorie, Timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 20.499€ NUK NDERROHET
✔ Telefon:+355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 10 Gusht 2021