Report This Ad!
Bookmark This

2014' Mercedes-Benz E-Class

Negotiable
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania - 2
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania - 3
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania - 4
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania - 5
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania - 6
 • 2014 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Mileage: 164000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 164.000 mund ti verifikoni ku te doni
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Full Options, Kamera 360°, Panorama, Keyless, Vet Parkim, Distronic, Blint Spot, Sedilje me Ngrohje & Memorie, Timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 20.499€ NUK NDERROHET
✔ Telefon:+355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 10 August 2021