Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz E-Class

€7,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz E-Class në Durrës, Shqipëri
Kilometrazhi: 245000 km
Zhvendosje: 220 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

E-class 2020/ prodhim fundi 2007, ! MAKINA ka navigator android me touch dhe komand ne timon, gjithashtu ka kamera mbrapa per parkim dhe kamera para qe rregjistron dhe ruan gjithcka ne karte memorie ne rast aksidenti! Pilot automatik//Limitator shpejtesi//disqe alumini//Goma te reja// drita automatike//pasqyra elektrike// makina eshte ne gjendje shume te mire!

  • 069Tregoni telefonin
  • SKENDER
  • Durrës
  • 1 Janar 2021