Bookmark This

2007' Mercedes-Benz E-Class

€7,800
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz E-Class in Durres, Albania
Mileage: 245000 km
Displacement: 220 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

E-class 2020/ prodhim fundi 2007, ! MAKINA ka navigator android me touch dhe komand ne timon, gjithashtu ka kamera mbrapa per parkim dhe kamera para qe rregjistron dhe ruan gjithcka ne karte memorie ne rast aksidenti! Pilot automatik//Limitator shpejtesi//disqe alumini//Goma te reja// drita automatike//pasqyra elektrike// makina eshte ne gjendje shume te mire!

  • 069Show phone
  • SKENDER
  • Durres
  • 1 January 2021