Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C-Class

€9,500
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 240000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 240.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, hapje mbyllje me shenje gishti, navi, sport/city, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, pasqyra dallëndyshe me palosje, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 30 Mars 2021