Report This Ad!
Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C-Class

€9,500
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 2
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 3
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 4
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 5
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 6
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Previous owners: 1
Mileage: 240000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 240.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, hapje mbyllje me shenje gishti, navi, sport/city, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, pasqyra dallëndyshe me palosje, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 30 March 2021