Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C-Class

€9,500
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 216000 km
Zhvendosje: 2987 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

OKAZION ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 216.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, kamera dhe sensor parkimi, navi i madh, sport/city, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, drita inteligjente, sensor shiu, pasqyra dallëndyshe me palosje, baxha, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 10.500€ ↘️ 9.500€
✔ Telefon: +355692497771

Nuk nderrohet!

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 23 Korrik 2021