Report This Ad!
Bookmark This

2011' Mercedes-Benz C-Class

€9,500
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 2
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 3
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 4
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 5
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 6
 • 2011 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 216000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

OKAZION ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 216.000
✔ Ngjyra: e Zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, kamera dhe sensor parkimi, navi i madh, sport/city, cruise control, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, drita inteligjente, sensor shiu, pasqyra dallëndyshe me palosje, baxha, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 10.500€ ↘️ 9.500€
✔ Telefon: +355692497771

Nuk nderrohet!

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 23 July 2021