Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C-Class

€7,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz C-Class në Fier, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 218 km
Zhvendosje: 6000 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet C300 me bodykit AMG origjinal I ardhur nga Texas USA.Pa taks lluksi 2996cc .NUK ESHT 4MATIC .Sherbime te sapo bera vaj filtra, ferrota .goma te reja . amortizator te rinj , gomina te reja . Version sport , marmita me zhurem sportive,serdile ngrohje , baxha , aux , bluetooth, pilot automatik, serdile dhe timon me memorie . pasqyra frenash sportive me vrima dhe amortizator sportiv , pasqyra antiverbuese, telekomand garazhi universale ne pasqyr. Letra te sapo prera para siguracion mini kasko . Motorr qe kthehet 100% ne gaz pranon cdo lloj impianti . Mundesi nderrimi me makin deri ne 3000euro .\\r\\nCmimi i diskutueshem pasi te shifet makina.

  • 069Tregoni telefonin
  • David Ukcamaj
  • Fier
  • 14 Shtator 2020