Bookmark This

2009' Mercedes-Benz C-Class

€7,900
Report This Ad!
  • 2009 Mercedes-Benz C-Class in Fier, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 218 km
Displacement: 6000 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet C300 me bodykit AMG origjinal I ardhur nga Texas USA.Pa taks lluksi 2996cc .NUK ESHT 4MATIC .Sherbime te sapo bera vaj filtra, ferrota .goma te reja . amortizator te rinj , gomina te reja . Version sport , marmita me zhurem sportive,serdile ngrohje , baxha , aux , bluetooth, pilot automatik, serdile dhe timon me memorie . pasqyra frenash sportive me vrima dhe amortizator sportiv , pasqyra antiverbuese, telekomand garazhi universale ne pasqyr. Letra te sapo prera para siguracion mini kasko . Motorr qe kthehet 100% ne gaz pranon cdo lloj impianti . Mundesi nderrimi me makin deri ne 3000euro .\\r\\nCmimi i diskutueshem pasi te shifet makina.

  • 069Show phone
  • David Ukcamaj
  • Fier
  • 14 September 2020