Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C-Class

€7,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 213000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C300 AMG Line
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 213.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, navi, disqe AMG, sport/city, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 9000€ ↘️ 7500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 12 Shkurt 2021