Bookmark This

2008' Mercedes-Benz C-Class

€7,500
Report This Ad!
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 2
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 3
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 4
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 5
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 6
 • 2008 Mercedes-Benz C-Class in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 5 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 213000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Mercedes Benz C300 AMG Line
✔ Viti: 2008
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 213.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin behet 100% gas me impiant te thjeshte, navi, disqe AMG, sport/city, sedilje me memorie, ngrohje dhe fryrje, i sapo ardhur nga kanadaja, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 9000€ ↘️ 7500€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 12 February 2021