Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz C-Class

€5,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
 • 2004 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri
 • 2004 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2004 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2004 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2004 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2004 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2004 Mercedes-Benz C-Class në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik
I jashtëm: Goma të reja

letra te paguara per 1 vit, sensor parkimi, navigator, sendilje me ngrohje dhe me fryrje me ajer, e ardhur nga gjermania.

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 23 Shtator 2020