2012' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz E 350

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500
Publikuar 5 Gusht 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: KrWol3
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz E 350

Shitet Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC
Viti 2012
Look AMG Fabrike Full Option
Motorr 3.5 benzine PA TAKSE LLUKSI
306 hp shume e shpejte dhe komode
Kambio automatike 7G Tronic
Kilometra 168000 origjinale me garanci
Makina eshte modeli final i kesaj serie dhe disponon nje shumellojshmeri opsionesh si:
Look AMG Fabrike
Disqe 18 AMG
Tavan full panoramik para mbrapa
Fenere bixenon inteligjent
Sensore parkimi/ kamera
Sedilje me ngrohje dhe memorie
Timon me ngrohje, dridhje kur ndrron krahun
Easy entry
Mbyllje e bagazhit me buton etj…
Makina eshte ne gjendje te perkryer motorrike, xhenerike dhe visuale. Theksoj makina eshte mbajtur nga merakli, sherbimet i jane bere te gjitha ne kohe dhe eshte mbajtur ne garazh. Sherbimi i fundit vaji i motorrit dhe ferrotat brembo te blera ne gjermani.
Makine personale jo tregtar.
CMIMI: 13500 Euro

Support Ukraine