2012' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos

2012' Mercedes-Benz E 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,500
Published 5 August 2023
Updated 7 July 2024
ID: KrWol3

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2012' Mercedes-Benz E 350

Shitet Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC
Viti 2012
Look AMG Fabrike Full Option
Motorr 3.5 benzine PA TAKSE LLUKSI
306 hp shume e shpejte dhe komode
Kambio automatike 7G Tronic
Kilometra 168000 origjinale me garanci
Makina eshte modeli final i kesaj serie dhe disponon nje shumellojshmeri opsionesh si:
Look AMG Fabrike
Disqe 18 AMG
Tavan full panoramik para mbrapa
Fenere bixenon inteligjent
Sensore parkimi/ kamera
Sedilje me ngrohje dhe memorie
Timon me ngrohje, dridhje kur ndrron krahun
Easy entry
Mbyllje e bagazhit me buton etj…
Makina eshte ne gjendje te perkryer motorrike, xhenerike dhe visuale. Theksoj makina eshte mbajtur nga merakli, sherbimet i jane bere te gjitha ne kohe dhe eshte mbajtur ne garazh. Sherbimi i fundit vaji i motorrit dhe ferrotat brembo te blera ne gjermani.
Makine personale jo tregtar.
CMIMI: 13500 Euro

Support Ukraine