Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz B 200

€4,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Mercedes-Benz B 200 në Kavajë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz B200CDI e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010-168 Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic 7G (7 marshe)drita Automatike Pilot Automatik (Cruise Control) Tapiceri Gjysem lekure gjysem alcantara Navigator sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 3 Maj 2021