Bookmark This

2010' Mercedes-Benz B 200

€4,900
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz B 200 in Kavaje, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz B200CDI e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2010-168 Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic 7G (7 marshe)drita Automatike Pilot Automatik (Cruise Control) Tapiceri Gjysem lekure gjysem alcantara Navigator sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 3 May 2021