Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz B 200

€3,500
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

MERCEDES-BENZ B CLASS B200 CDI “SPORT EDITION”
MOTORR 200 CDI
:KAMBIO: MANUALE
:GME DISQJE ALUMINI
PASQYRAT ME PALOSJE ME BUTON
:SENDILE GJYS LEKUR GJYSEM COP
PLAYER BLUTUTH ME KOMAND NE TIMON
:KONDICIONER KLIMA
:ABS ESP AIRBAG
:MBYLLJE QENDRORE
:XHAMA ELEKTRIK DHE DVD LETRAT E PAGUARA MAKINES SAPO JAN BERE TE GJITH SHERBIMET VAJ FILTRA FERROTA PARA MBRAPA nr ose watcap 0692966777 i diskutushem makina eshte full. nga opsjonet

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 12 Maj 2023
Support Ukraine