Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz B 200

€3,500
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

MERCEDES-BENZ B CLASS B200 CDI “SPORT EDITION”
MOTORR 200 CDI
:KAMBIO: MANUALE
:GME DISQJE ALUMINI
PASQYRAT ME PALOSJE ME BUTON
:SENDILE GJYS LEKUR GJYSEM COP
PLAYER BLUTUTH ME KOMAND NE TIMON
:KONDICIONER KLIMA
:ABS ESP AIRBAG
:MBYLLJE QENDRORE
:XHAMA ELEKTRIK DHE DVD LETRAT E PAGUARA MAKINES SAPO JAN BERE TE GJITH SHERBIMET VAJ FILTRA FERROTA PARA MBRAPA nr ose watcap 0692966777 i diskutushem makina eshte full. nga opsjonet

Support Ukraine