Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz B 200

€5,100
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina esht me dogan te paguar importuar nga franca me tvsh.
Modeli Mercedes benz bklas 200 cdi viti 2008
Makina ka historik me 2 pronar dhe me 320,000 km te certifikuara te mercedezi dhe me librez.
Makina ka dy celsa dhe gomat 90 %
Pasqyra me palosje esht ne super gjendje mund ta kontrolloni te mekaniku juaj .

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Maj 2023
Support Ukraine