Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz B 200

€5,100
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #1
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #2
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #3
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #4
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #5
2008' Mercedes-Benz B 200 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina esht me dogan te paguar importuar nga franca me tvsh.
Modeli Mercedes benz bklas 200 cdi viti 2008
Makina ka historik me 2 pronar dhe me 320,000 km te certifikuara te mercedezi dhe me librez.
Makina ka dy celsa dhe gomat 90 %
Pasqyra me palosje esht ne super gjendje mund ta kontrolloni te mekaniku juaj .

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 May 2023
Support Ukraine