Shto te të preferuarat

2006' Mercedes-Benz A 180

€4,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Mercedes-Benz A 180 në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 Mercedes-Benz A 180 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

A clas 180 nafte ,Euro4, shum ekonomike . Kamio automat , tavan xhami panoramik, tapiceri lekure , clima , sedilje me ngrohje , sensore parkimi para mbrapa , fenere me lupa , pasqyra elektrike , komanda ne timon , disqe alumini etj .. ardhur nga gjermania ,176 mij km , me letra te prera per 1 vit. Te gjitha sherbimet e kryera . Shum I paster , si jashte dhe brenda ..cmimi I diskutueshem 0695833355

Shiteni Makinën Tuaj