Bookmark This

2006' Mercedes-Benz A 180

€4,400
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz A 180 in Tirane, Albania
  • 2006 Mercedes-Benz A 180 in Tirane, Albania
Expired
Body: Hatchback
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

A clas 180 nafte ,Euro4, shum ekonomike . Kamio automat , tavan xhami panoramik, tapiceri lekure , clima , sedilje me ngrohje , sensore parkimi para mbrapa , fenere me lupa , pasqyra elektrike , komanda ne timon , disqe alumini etj .. ardhur nga gjermania ,176 mij km , me letra te prera per 1 vit. Te gjitha sherbimet e kryera . Shum I paster , si jashte dhe brenda ..cmimi I diskutueshem 0695833355

Sell Your Car