1999' Mercedes-Benz A 180 photo #1
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #2
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #3
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #4
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #5
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #6
6 foto

1999' Mercedes-Benz A 180

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€1,000
Publikuar 2 Prill 2024ID: vHieYd

Information from the owner

Mosha: 25 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 1999' Mercedes-Benz A 180

Shitet Mercedes A-class 170 Cdi kambio automatike. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e perdorur 4 vitet e fundit vetem nga 1 njeri, cdo sherbim i bere ne kohe dhe me pjese origjinale. Gomat ne gjendje shume te mire, frenat e reja, kondicioneri ne super gjendje funksionale, shume ekonomike dhe praktike ne qytet dhe rruge te gjata

Support Ukraine