Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1999' Mercedes-Benz A 180

€1,000
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #1
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #2
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #3
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #4
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #5
1999' Mercedes-Benz A 180 photo #6
6 photos
Age: 25 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes A-class 170 Cdi kambio automatike. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e perdorur 4 vitet e fundit vetem nga 1 njeri, cdo sherbim i bere ne kohe dhe me pjese origjinale. Gomat ne gjendje shume te mire, frenat e reja, kondicioneri ne super gjendje funksionale, shume ekonomike dhe praktike ne qytet dhe rruge te gjata

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 April 2024
Support Ukraine