Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz 220

€8,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz 220 në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedez Benz C 220 CDIViti 11/2007198 mije kilometra me liber sherbimi//Kambio Automatike//Sensore Drite dhe Shiu//Navigator//Bluetooth//Fishe Aux//Sensor Parkimi//Xhama te Zinj//Sendilje me Ngrohje//Goma te reja//Vaj dhe Filtra sapo te nderruara//Makina sapo ka ardhur nga Franca.Cmimi 8.400€ i diskutueshem

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 22 Nëntor 2020