Bookmark This

2007' Mercedes-Benz 220

€8,400
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz 220 in Durres, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedez Benz C 220 CDIViti 11/2007198 mije kilometra me liber sherbimi//Kambio Automatike//Sensore Drite dhe Shiu//Navigator//Bluetooth//Fishe Aux//Sensor Parkimi//Xhama te Zinj//Sendilje me Ngrohje//Goma te reja//Vaj dhe Filtra sapo te nderruara//Makina sapo ka ardhur nga Franca.Cmimi 8.400€ i diskutueshem

  • 067Show phone
  • Durres
  • 22 November 2020