Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz 220

€5,000
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Makima eshe ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike me letra deri ne tetor te 2023 me kualidim per dy vite deri ne 2024 makina eshte me gjitha sherbimet e bera ne koh makina makina ne shqipri eshte perdorur vetem nga nje pronar .

  • 069Tregoni telefonin
  • Lezhë
  • 20 Shkurt 2023
Support Ukraine