Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz 220

€5,000
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 30000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Green

Makima eshe ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike me letra deri ne tetor te 2023 me kualidim per dy vite deri ne 2024 makina eshte me gjitha sherbimet e bera ne koh makina makina ne shqipri eshte perdorur vetem nga nje pronar .

  • 069Show phone
  • Lezhe
  • 20 February 2023
Support Ukraine