Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz 220

€5,500
6 foto
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe e paster brenda dhe jasht.Xhama te zinj per 5 vjet.Disqe alumini.Xhama elektrik,clima etj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 16 Maj 2022
Support Ukraine